KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688067
nr 1468 8067
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Signerad. Olja på duk, 35x55 cm, yttermått inklusive ram. 60x80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 21:00:16
800 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.200 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)